Еко-інтер’єр в умовах сучасності

Еко-інтер’єр в умовах сучасності

333 Еко-інтер’єр в умовах сучасності Сучасне суспільство на шляху розвитку урбанізації намагається облаштувати своє житло величезною кількістю технічних новинок. Не залишається без уваги і дизайн приміщень. Варто згадати, що популярний стиль хай-тек бере свій початок з середини шістдесятих років минулого століття в той час коли людство освоювало космос та перші технічні інновації. В кінці минулого століття з’явилась нова дизайнерська тенденція – еко-інтер’єр, яка не підвладна моді та часу, технологічному прогресу, завжди буде актуальною, оскільки основу стилю складає використання природніх матеріалів.

Еко-стиль характеризується певними правилами, які ми розглянемо детальніше:

– Вільний простір. Велика кількість вільного простору. Загромадженість приміщення є неприйнятною.

– Освітлення. У приміщення повинно поступати натуральне освітлення у великій кількості. Також бажане використання флуоресцентних ламп.

– Кольорова гамма. В оформленні повинні переважати теплі відтінки, пастельні, пісочні, тони дерева, саме на цих кольорах краще робити акцент.

– Декоративні елементи. Прикрасьте приміщення квітами або заведіть акваріум з рибками. Такі деталі дозволяють ближче доторкнутися до природи.

– Матеріали. Меблі з пластику або металу дивляться не надто привабливо на фоні теплих відтінків просторого дизайну. Оптимальний варіант – меблі з натурального дерева. Енергетика натурального дерева створює приємну атмосферу у приміщенні.

– Гармонія. Використання еко-стилю в дизайні інтер’єру приміщення дозволяє відновити сили після робочого дня, проведеного в сучасних умовах цифрового суспільства. За словами Річарда Сол Вурмана “Кожен випуск газети New York Times містить більше інформації, ніж средній англієць в XVII столітті отримував за все своє життя”. А коли винайшли телефон, то в перших довідниках люди хотіли написати години, в які вони готові приймати телефонні дзвінки. Що говорити про 2016 рік – сучасні «гаджети», шалена кількість рекламних повідомлень, постійна перевірка електронної пошти, миттєва реакція на новини, написання «коментів», «постів», «лайків» у соціальних мережах, постійна багатозадачність…  Сучасна людина перевантажена та перебуває в напруженому стані: з мобільного, ноутбука, планшета постійні потоки інформації не дають можливості сконцентруватися та заважають займатися улюбленими справами… Лише забезпечення щоденного домашнього відпочинку у гармонії з природою дасть можливість досягнути рівня максимальної концентрації уваги, повернутися у прадавнє лоно природи та постійно черпати енергію від натуральних речей які нас оточують в нашій оселі, відновлювати сили в гіпершвидких та насичених умовах сьогоднішнього життя.

Приклади еко-стилю:

333 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 5 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 333 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 5 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 8 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 333 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 5 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 8 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 22 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 333 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 5 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 8 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 22 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 44 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 333 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 5 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 8 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 22 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 44 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 556 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 333 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 5 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 8 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 22 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 44 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 556 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 8 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 333 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 5 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 8 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 22 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 44 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 556 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 8 Еко-інтер’єр в умовах сучасності 11 Еко-інтер’єр в умовах сучасності

error: Матеріали сайту захищенно авторським правом