Екологічно чисті меблі – мода на все натуральне

Екологічно чисті меблі – мода на все натуральне

Для виготовлення екологічно чистих меблів використовується натуральне дерево а також клеї і лаки на водній основі, які не містять хімічних речовин, такі як смоли, формальдегіди, феноли. Меблі з масиву дерева ніколи не зашкодять здоров’ю людини, не дивлячись на термін використання. Через десятиліття дерев’яні вироби виглядатимуть достойно, зберігаючи свій первісний вигляд. Також вони надійні і практичні, стійкі до вологи та зовнішнього впливу завдяки своїм унікальним природним властивостям та екологічно чистій обробці.

Beech-forest-http_www_flickr_com_files Екологічно чисті меблі – мода на все натуральне

Унікальність дерев’яних меблів також у відмінній естетичності, адже жодний виріб неможливо вписати у будь-який стиль та інтер’єр так як виріб з натурального дерева. Лише дерево має універсальну текстуру, узори, є надзвичайно пластичним матеріалом, що дозволяє виконувати меблі будь-якої форми і на будь-який смак. Меблі з масиву зручні, універсальні, функціональні, створюють надзвичайну атмосферу затишку та гармонії, які пристосовуються до будь-яких вимог світу моди. Натуральне дерево не підвладне моді та часу, технологічному прогресу, воно завжди буде актуальне, оскільки є природним матеріалом. Натуральні меблі це завжди вишукано та красиво, відображення власного іміджу та стилю а головне екологічно чисто.

Деревина – живий матеріал, може поглинати вологу, тому без покриття не обійтися. Сучасні технології, які використовуються у виробництві дозволяють використовувати покрівельні матеріали які максимально наближують вигляд виробу до натурального: добре виділена структура дерева, підкреслена текстура, підсилений натуральний колір, приємні на дотик, а головне з захищеною поверхнею та екологічно безпечним матеріалом.

В сучасному світі екологічно чисті меблі дозволяють людині доторкнутися до природи. Також столітній досвід використання меблів з натурального дерева в облаштуванні житла доводить їхню довговічність і високу надійність.

ТМ Меблі Карпат пропонує екологічно чисті меблі з натурального дерева: столи, стільці, ліжка, комоди, табурети, трюмо, тумби. Ми виготовляємо дерев’яні меблі для дому, вітальні, кухні, спальні, вітальні. Також виробляємо меблі для кафе, барів, ресторанів, готелів. У виробництві використовуємо тільки натуральне дерево, заготовлене в найчистішому місці України – Карпатському лісі. Матеріали абсолютно безпечні для здоров’я. Наша фабрика, яка знаходиться в Закарпатті, дозволяє виготовляти меблі за індивідуальними замовленнями. Деталі замовляються у провідних європейських виробників. Використовуємо двохкомпонентні клеї з високою міцністю. Лакофарбові матеріали Італійської фірми  Sayerlak які мають необхідні гігієнічні сертифікати та відповідають міжнародним стандартам якості ISO 9002, ISO 14001. У виробництві використовуються водні бейци, які дозволяють добре виділити структуру дерева і зберігати колір. Продукція експортується у Європу, дерев’яні стільці та столи  ТМ «Меблі Карпат» можна побачити у відомих ресторанах Німеччини. Співпраця з нами дозволить отримати натуральні якісні меблі за ціною виробника.

error: Матеріали сайту захищенно авторським правом