Стиль інтер’єру ресторану формує специфіка закладу

Стиль інтер’єру ресторану формує специфіка закладу

321 Стиль інтер’єру ресторану формує специфіка закладу  Оскільки ресторан повинен створити затишні умови відвідувачам не лише для прийому їжі, але й приємного спілкування та відпочинку, важливо розробити дизайн інтер’єру відповідно до їхніх вподобань, які можуть бути різними, та все ж існують елементи, які однаково подобаються людям різного віку та соціального статусу зі спільними інтересами чи смаками.

Звісно, основним фактором є специфіка самого закладу. Всі звикли, що для ресторанів національної кухні підбирають відповідний національний етичний стиль інтер’єру: українського, французького, італійського, грецького, грузинського, мексиканського та інших країн. Привязка до місцевих традицій відображається в декорі, дизайні, обслуговуванні, також в більшості ресторанів є чітко виражена загальна концепція.

-для французького ресторану підходить дорога обробка стін ліпниною, круглі столики, стільці з чохлами;

-в українських ресторанах як правило присутній орамент та предмети народної творчості;

-італійський ресторан часто використовує плетені меблі, а також дерево;

-іспанський, або ж латиноамериканський заклад містить елементи добротності та простоти;

-дизайн американського ресторану нагадує стиль Кантрі, або ж типового американського гриль-бару BBQ;

-східні ресторани – узбецькі, арабські, індійські відображають східний стиль, як при декорації, так і в кольоровому оформленні та текстилі;

-дизайн класичного ресторану класу люкс частіше всього оформляється в стилі Неокласицизму або чистої класики (Ампір, Барокко, Модерн, Ренесанс). Розкішні портєри, дорогі скатертини, люстри, меблі з вигнутими ніжками є найчастішими елементами.

-японський ресторан зазвичай характеризується лаконічним дизайном: рулонні штори, ієрогліфічні написи, камні, горшки з бонсаями;

-ресторани швидкого харчування – демократичний дизайн інтерєру, який відзначається яскравою кольоровою гаммою та лаконічними предметами меблів;

Варто відповідати критеріям, які одобрила велика кількість людей, які стали загальноприйнятими стандартами. Наприклад, ідеальна ширина барної стійки вважається близько 60 см., оптимальна висота – 170 см., оскільки під стійкою повинно залишатися місце для колін. Стільці повинні бути високими і мати підставку для ніг. Елітні люксові ресторани зазвичай освітлюються великими люстрами, тоді як в пивних барах перевага надається приглушеному освітленню.

Все це доводить що існуючі тенденції краще враховувати, а ще краще розширювати фантазію та створювати дизайн інтерєру точніше під вподобання Ваших відвідувачів, які почуватимуться у закладі затишно, як у своєму звичному середовищі.

Розробка дизайну інтер’єрів ресторану не лише творча робота але й відповідальна, тому краще звернутися до фахівців. Дизайнери студії «Меблі Карпат» розроблять унікальний проект для ресторану, кафе чи бару. При розробці проекту обов’язково враховуються смаки Ваших клієнтів та ергономіка приміщення, 3-D візуалізація дозволяє досконало продумати розміщення меблів та підібрати найбільш оптимальні рішення саме під специфіку Вашого закладу і зробити його улюбленим місцем відпочинку.

error: Матеріали сайту захищенно авторським правом