Екологічний інтер’єр!

Екологічний інтер’єр!

Екологічний інтер’єр – це інтер’єр, що покликаний створити справжню гармонію та викликати відчуття спокою та комфорту. Неважливо, чи живете Ви в заміському будинку або квартирі, завжди можна створити свій особистий «оазис» спокою.

При виборі такого стилю, потрібно дотримувати кількох простих правил, а саме:

1) Використовувати лише натуральні матеріали. Основне і незмінне правило екостилю. Тут не можуть бути присутніми токсичні і небезпечні для здоров’я людини матеріали. Більш того, рекомендується вибирати меблі та оздоблення з максимально природною текстурою. Найкращий варіант меблі з натуральної деревини, які неодмінно стануть окрасою такого стилю.
2) Забудьте про перегородки, зайві деталі і перешкоди з меблів. Все це буквально «з’їдає» простір і не дає можливості вільно пересуватися по приміщеннях, створюйте місце в якому буде легко знаходитися та дихати. Викидайте все зайве та непотрібне, сконцентруйтесь на важливому.
3) Тільки світлі та природні кольори. Все просто, природна палітра приємна оку, а спокійні, світлі відтінки допомагають розслабитися. Особливого акценту може додати вибір білого кольору – не дарма його так люблять скандинави.
Якщо білий інтер’єр здається вам занадто простим, не бійтеся експериментувати з фарбами, додайте кілька яскравих акцентів.
4) Домашні рослини в ролі декору. Так, саме рослини виступають в такому стилі головними елементами декору. Вони завжди додають затишку і наближають нас до природи.

Пам’ятайте стиль “ЕКО” – це, перш за все, чистота в її самому прямому сенсі.

В нашому дизайні використано: стіл “Франкфурт”, стільці “Генріх”, комод та вітрину з серії “Катріна ЕКО комбі”.

Творіть із задоволенням!
З любов’ю до Вас,
команда ТМ «Меблі Карпат».

error: Матеріали сайту захищенно авторським правом