Меблі з натурального дерева – користь для здоров’я!

Меблі з натурального дерева – користь для здоров’я!

Корисні властивості меблів з натурального дерева нагадують кімнатні рослини, оскільки дерев’яні меблі так само поглинають електромагнітні випромінювання від побутових приладів. Також варто відзначити позитивний вплив натурального дерева на самопочуття, загальний психологічний стан та енергетику людини.

ст1 Меблі з натурального дерева – користь для здоров’я!

В результаті поступового віддалення людини від природи збільшується кількість різноманітних захворювань. Людина замінила природний матеріал на штучний для зменшення вартості виробів, але не врахувала що вартість здоров’я неможливо порівняти з мінімальною економією, коли ми при виборі меблів для дому зупиняємося на штучних виробах з ДСП які є джерелами токсичних хімічних речовин та забруднюють повітря яким ми дихаємо.

Сучасна техніка випромінює електромагнітні хвилі, які негативно впливають на організм людини. Встановлено, що переважна частина населення перебуває під підвищеною активністю ЕМП. В результаті постійної дії ЕМП на організм людини можливі порушення фізіологічних функцій організму, які виникають внаслідок впливу хвиль на нервову систему, також можливі порушення серцево-судинної системи, кори головного та спинного мозку. Звісно наслідки впливу ЕМП залежать від тривалості впливу, особливостей різних діапазонів частот, умов середовища та самого стану організму, його стійкості до впливу та можливостей адаптації. В результаті довготривалого впливу електромагнітних випромінювань в діапазоні 30 кГц – 300 МГц дослідження підтверджують виникнення загальної слабкості, сонливості, підвищеної втоми, головний біль, порушення сну, прискорення пульсу, фіксуються зміни білкового та вуглеводного обміну, частково змінюється склад крові, порушення нервово-психічної діяльності яка є головною у керуванні всіма функціями організму.

Натуральне дерево створює в нашому домі природнє середовище яке є звичним для людини. Дерев’яні меблі разом з кімнатними рослинами поглинають електромагнітні хвилі які випромінюють побутові прилади. Варто обирати натуральне дерево, оскільки ДВП і ДСП містять полімери і лаки, наповнюють повітря шкідливими речовинами: фенолом, аміаком, бензолом, формальдегідом та іншими хімікатами які ще більше забруднюють наше середовище. Більше того, меблі з ДСП в окремих випадках можуть викликати порушення сну, головну біль, ослаблення імунітету, в процесі тривалої взаємодії в рідких випадках – бронхіт, астму, дерматит, різні форми алергії. Якщо не змінювати меблі з ДСП хоча б раз в п’ять років, то вона буде дратувати монотонністю, порушенням екологічних властивостей. Особливу увагу при виборі меблів повинні приділяти люди схильні до алергічних захворювань, хімічні речовини, які випаровують штучні матеріали можуть підсилити виникнення загострень у алергіків.

Натуральні меблі, на відміну від ДСП прослужать десятки років, зберігаючи в собі всі позитивні якості. Чим довше служить дерев’яний виріб, тим багатше він виглядає.

Тому варто відповідально відноситися до вибору меблів адже це вироби які нас постійно оточують і можуть або покращити наше середовище перебування або забруднити його, тому радимо обирати безпечне, природнє, натуральне та довговічне.

error: Матеріали сайту захищенно авторським правом