Спальня – місце спокою та відпочинку!

Спальня – місце спокою та відпочинку!

Саме спальня є тим місцем, де ми зустрічаємо перші промені ранкового сонця і засинаємо під перші спалахи мерехтливих зірок. Тому так важливо, щоб саме інтер’єр цієї кімнати налаштовував нас на спокій та відпочинок. Безумовно, найважливішим елементом інтер’єру будуть саме меблі, і найперше ліжко. Ліжко, неодмінно велике та зручне, з натуральних матеріалів (наприклад дерев’яне), без масивних елементів та зайвих деталей. Якщо площа кімнати дозволяє, радимо неодмінно створити ще зону відпочинку та наповнити її цікавими елементами такими як: подушки, пуфи, коврики, зручні стільці та столик.

Наш варіант спальні представлений в сучасному та цікавому інтер’єрі з робочими та відпочинковими зонами, в кімнаті використано меблі:
– ліжко дерев’яне «Ріка 1»;
– тумба «Флоренція класік»;
– шафа «Флоренція класік»;
– стіл дерев’яний «Кйольн».

Ми експериментуємо з формами та кольорами, орнаментами та принтами, не бійтеся експериментувати і Ви, створюючи свої унікальні дизайни.
Спеціалісти ТМ «Меблі Карпат» завжди з радістю допоможуть підібрати для Ваших сміливих рішень вдалі меблі, які неодмінно стануть справжніми «діамантами» Вашої спальні.

Творіть із задоволенням!

error: Матеріали сайту захищенно авторським правом