Загальні умови з експлуатації (зберігання) і догляду дерев’яних меблів

Загальні умови з експлуатації (зберігання) і догляду дерев’яних меблів

Термін , протягом якого меблі зберігають красу і справність , значно залежить від умов їх експлуатації . Кожен предмет меблів призначений для певної мети використання , тому слід користуватися будь-яким меблевим виробом відповідно до його функціонального призначення . Дотримуючись деяких простих практичних порад , ви зможете підтримати завжди в якнайкращому стані всі елементи ваших меблів. Перед експлуатацією виробів Покупець зобов’язаний уважно ознайомиться з даними правилами експлуатації і гарантією на меблі з натурального дерева. Порушення правил експлуатації меблів позбавляє Покупця права на гарантійне обслуговування.

Кліматичні характеристики і умови навколишнього середовища.

Дуже важливо зрозуміти, наскільки кліматичні характеристики та умови навколишнього середовища можуть вплинути на зовнішній вигляд і якісні характеристики меблів. Так як меблеві вироби чутливі до світла, вологості, сухості, тепла і холоду, рекомендується уникати тривалого впливу одного або декількох цих умов, так як це викликає прискорене старіння лакофарбового покриття, викривлення і деформацію дерев’яних елементів меблів, розтріскування, старіння матеріалу оббивки. Живи комфортно!

Світло.

Не допускайте прямого впливу сонячних променів на меблеві вироби. Тривалий прямий вплив світла на деякі ділянки може викликати зниження їх хроматичних характеристик в порівнянні з іншими ділянками, які менше піддавалися випромінюванню. У разі заміни та / або додавання компонентів ЛКМ в різні моменти часу може виникнути колірна відмінність елементів, складових меблі. Дана відмінність, яка стане менш помітним з плином часу, є цілком природним і тому не може вважатися ознакою низької якості меблевого виробу.

Температура.

Високе значення тепла або холоду, а також раптові перепади температури, можуть серйозно пошкодити меблевий виріб або його частини. Меблеві вироби не повинні бути розташовані менш 1м від джерел тепла. Рекомендована температура повітря при зберіганні і (або) експлуатації від 0С до + 25С. Не допускайте попадання на меблеві вироби гарячих предметів (праски, посуд з окропом і т.п.) або тривалої дії хвильових випромінювань (світло потужних ламп, неекрановані мікрохвильові випромінювачі і т.п.).

Вологість.

Рекомендована відносна вологість місцезнаходження меблевого виробу 50% -70%. Не слід підтримувати протягом тривалого часу умови крайньої вологості або сухості в приміщенні, а тим більше їх періодичних змін. З плином часу такі умови можуть вплинути на цілісність меблевих виробів або їх елементів, можлива поява перепадів між ламелями (хвилеподібність). Проте, якщо ви створили такі умови, то рекомендується часто провітрювати приміщення і, по можливості, – користуватися підсушувачами або зволожувачами повітря для нормалізації вологості. Завжди тримайте поверхню меблів в повній сухості. Агресивні середовища та абразивні матеріали. Ні в якому разі не допускайте впливу на меблеві вироби агресивних рідин (кислот, лугів, масел (тільки рекомендовані масла), розчинників і т.п.), продуктів, що містять такі рідини або їх парів. Подібні речовини і сполуки є хімічно активними – реакція з ними спричинить негативні наслідки для вашого майна або навіть здоров’я.

error: Матеріали сайту захищенно авторським правом