Бажаєте оглянути цей товар у Вашому місті?

Просто заповніть форму і наші консультанти дадуть відповіді на всі запитання та допоможуть обрати потрібний товар

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail (обов'язково):

Контактний телефон:

Ваше місто:

1359731620 Товар інфо

Чому варто обрати нашу продукцію?

Власне виробництво

Наша фабрика знаходиться в Закарпатті і понад 10 років задовольняє потреби найвибагливіших клієнтів, завдяки високій якості виготовленої продукції. Ми не економимо на матеріалах, тому забезпечуємо високу міцність меблів, оптимальна ціна забезпечується завдяки продажу продукції через мережу магазинів, яка працює централізовано – без перекупщиків.

Тільки натуральне дерево

Дерево для виробництва меблів заготовлене у найчистішому місці України – Карпатському лісі. Природнє середовище, яке є звичним для людини забезпечить відмінне самопочуття, гарний психологічний стан, позитивну енергетику. Через десятиліття дерев’яні вироби виглядатимуть достойно, зберігаючи в собі всі позитивні якості.

Гарантуємо якість

Ми на 100% впевнені у якості нашої продукції, тому гарантійний термін становить 2 роки. Меблі, що продаються в магазинах мережі проходять ретельну перевірку на виробництві, але, все ж, якщо знайдуться виробничі дефекти, ми замінимо виріб на новий протягом 1 місяця.

Висока надійність виробів

Надійна фурнітура – деталі замовляються у провідних європейських виробників. Лакофарбові матеріали Італійської фірми  Sayerlak, яка має всі необхідні гігієнічні сертифікати стандартів якості ISO 9002, ISO 14001. Двохкомпонентні клеї з високою міцністю (KIILTO) відповідають стандартам якості ISO 9001, ISO 14001.

Завжди вишукано та красиво

Лише дерево має універсальну текстуру, красиві узори, індивідуальність кожного виробу, які підсилюють унікальність Вашого інтер’єру а головне гармонії з навколишнім середовищем. Натуральне дерево не підвладне моді та часу, технологічному прогресу, воно завжди буде актуальне, оскільки є незамінним природним матеріалом.

Екологічно чиста продукція

У виробництві використовуються клеї і лаки на водній основі, які не містять хімічних речовин, такі як смоли, формальдегіди, феноли. Матеріали абсолютно безпечні для здоров’я, не забруднюють повітря яким ми дихаємо, не випромінюють хімічних речовин на відміну від ДСП, ДВП. Вартість здоров’я неможливо порівняти з мінімальною економією на штучних виробах.

Відгуки наших клієнтів

error: Матеріали сайту захищенно авторським правом