Стіл дерев'яний "КАФЕ"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стіл дерев'яний "КАФЕ"
від 10 100,00 ₴
Від 10100
Ціна згідно обраних параметрів
від 10 100,00 ₴
Опис
Оплата та доставка

Дерев’яний стіл Кафе завдяки класичному дизайну впишеться не тільки в інтер’єр кафе чи ресторану, але й домашньої кухні, вітальні. Такий виріб можна замовити у розкладному варіанті. За необхідності, акуратний стіл швидко перетвориться на місце зібрання великої родини або веселої компанії.

Основу конструкції складає ажурна опора, що донизу розходиться чотирма ніжками. Різна опора доповнюється системою для розкладання столу та великою круглою стільницею. Розмір стільниці обговорюється з менеджером під час замовлення. Ніжки та стільниця Кафе виконуються з буку або дубу та покриваються маслом або емаллю. Підібравши потрібне тонування, ви з легкістю впишете стіл у інтер’єр.

Покриття:

  • Столи, виготовлені з бука, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, лак+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з дуба, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль.

Терміни виготовлення:

Стандартний термін виготовлення меблів 15-45 робочих днів в залежності від складності виробів.

Гарантія:

На вироби надається гарантія 18 місяців з моменту продажу меблів у разі дотримання умов зберігання та правил експлуатації виробів.

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.