Стіл дерев'яний "ЛОРЕНЦ"

В наявності
SKU
Стіл дерев'яний "ЛОРЕНЦ"
від 15 470,00 ₴
Від 15470
Ціна згідно обраних параметрів
від 15 470,00 ₴
Опис
Оплата та доставка

Стіл дерев’яний Лоренц може зібрати навколо себе цілу велику родину або шумну компанію, але при цьому не буде візуально обтяжувати інтер’єр. Унікальне поєднання стійкості, обширності та візуальної легкості досягається за рахунок продуманої конструкції. Основа стола — дві елегантні стійки, різьблені з м’якими переходами, а опорна конструкція — чотири ніжки та перемичка-з’єднувач, виконані в аскетичному дизайні з чіткими лініями. Стільниця має овальну форму, але доповнюється вставною конструкцією. Додаткова частина вставляється швидко і легко.

Стіл Лоренц можна замовити повністю з дубу, з буку або з комбінуванням двох видів деревини — стільниця з дубу, а ніжки з буку. Кожен з видів деревини обробляється відповідним покриттям — маслом або емаллю. Завдяки такому різноманіттю покриттів та фактур при класичному дизайні стіл Лоренц чудово вписується як в інтер’єр домашньої кухні, так і в стилістику ресторанної бенкетної зали.

Покриття:

  • Столи, виготовлені з бука, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, лак+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з дуба, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з комбінації матеріалів дуб+бук, покриваються за наступною схемою: стільниця та вставка (дуб) - прозою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль; ноги (бук) – емаль, лак+тон.

Терміни виготовлення:

Стандартний термін виготовлення меблів 15-45 робочих днів в залежності від складності виробів.

Гарантія:

На вироби надається гарантія 18 місяців з моменту продажу меблів у разі дотримання умов зберігання та правил експлуатації виробів.  

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.