Стіл дерев'яний "ЛУМШОРИ"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стіл дерев'яний "ЛУМШОРИ"
від 6 670,00 ₴
Від 6670
Ціна згідно обраних параметрів
від 6 670,00 ₴
Опис
Оплата та доставка

Стіл Лумшори завдяки лаконічному дизайну і пікантним деталям прекрасно доповнить дизайн класичного інтер’єру елегантного ресторану, затишної кав’ярні або домашньої вітальні. Основу стола складають чотири ніжки з акуратним різьбленням, що і стало окрасою даної моделі. Стільниця трохи виходить за межі окреслені основою, та за бажання може бути доповнена сучасною розкладною системою. У розкладеному стані стіл зберігає власну стилістичну довершеність та оригінальність.

Стіл Лумшори може виконуватись суцільно із буку, дубу або в поєднанні двох матеріалів, стільниця з дубу, а ніжки з буку. Покриття для деревини обирається відповідне — тонування з лаком емаллю або маслом.

Покриття:

  • Столи, виготовлені з бука, покриваються прозою олією, прозорим лаком, лак+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з дуба, покриваються прозою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з комбінації матеріалів дуб+бук, покриваються за наступною схемою: стільниця та вставка (дуб) - прозою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль; ноги (бук) – емаль, лак+тон.

Терміни виготовлення:

Стандартний термін виготовлення меблів 15-45 робочих днів в залежності від складності виробів.

Гарантія:

На вироби надається гарантія 18 місяців з моменту продажу меблів у разі дотримання умов зберігання та правил експлуатації виробів.

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.