Стіл дерев'яний "ПЕРЕЧИН КЛАСІК"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стіл дерев'яний "ПЕРЕЧИН КЛАСІК"
від 7 790,00 ₴
Від 7790
Ціна згідно обраних параметрів
від 7 790,00 ₴
Опис
Оплата та доставка

Стіл Перечин Класік — універсальна модель для функціонального інтер’єру. Основу конструкції складають прямі квадратні ніжки. Прямокутна стільниця перекриває межі, задані основою. Стіл доповнюється розсувною конструкцією, що дозволяє швидко розширити стільницю з повним збереженням її рівності на надійності.

Розміри стільниці Перечин Класік обираються під час обговорення замовлення з менеджером, як і вид використовуваної деревини. Стіл можна виконати з чистого дубу, буку або у поєднанні двох видів — стільниця з дубу, а ніжки з буку. Розкішний вибір матеріалів, покриття та розмірів столу дозволяє включити класичну модель в дизайн сучасної кухні, вітальні або затишного кафе.

Покриття:

  • Столи, виготовлені з бука, покриваються прозою олією, прозорим лаком, лак+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з дуба, покриваються прозою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з комбінації матеріалів дуб+бук, покриваються за наступною схемою: стільниця та вставка (дуб) - прозою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль; ноги (бук) – емаль, лак+тон.

Терміни виготовлення:

Стандартний термін виготовлення меблів 15-45 робочих днів в залежності від складності виробів.

Гарантія:

На вироби надається гарантія 18 місяців з моменту продажу меблів у разі дотримання умов зберігання та правил експлуатації виробів.

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.