Стіл дерев'яний "ПЕРЕЧИН"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стіл дерев'яний "ПЕРЕЧИН"
від 5 550,00 ₴
Від 5550
Ціна згідно обраних параметрів
від 5 550,00 ₴
Опис
Оплата та доставка

Дерев’яний стіл Перечин лаконічний у своєму дизайні — квадратні прямі ніжки доповнюється прямокутною стільницею. Дві сторони стільниці мають м’який вигин, що додає моделі грайливої елегантності. Вишуканий дизайн дозволяє вписати стіл у класичний інтер’єр сучасної вітальні або кухні, а також великий зал ресторану або тераси.

Стіл Перечин виконується з буку, дубу або у комбінації цих двох видів деревини. Виріб з буку покривається олією або емаллю, з дубу — лаком, емаллю, тонуючими засобами. Розміри стільниці обираються під час обговорення замовлення з менеджером. За бажання конструкція може доповнюватись розкладною системою.

Покриття:

  • Столи, виготовлені з бука, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, лак+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з дуба, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з комбінації матеріалів дуб+бук, покриваються за наступною схемою: стільниця та вставка (дуб) - прозою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль; ноги (бук) – емаль, лак+тон.

Терміни виготовлення:

Стандартний термін виготовлення меблів 15-45 робочих днів в залежності від складності виробів.

Гарантія:                               

На вироби надається гарантія 18 місяців з моменту продажу меблів у разі дотримання умов зберігання та правил експлуатації виробів.

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.