Стілець "ЕЛІОТ Д"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Chair "ELIOT D"
2 840,00 ₴
Характеристики
Висота:
810
Ширина:
480
Висота сидіння:
460
Довжина:
520
Опис
Оплата та доставка

Стілець Еліот Д — лаконічний і водночас футуристичний у своєму дизайні. Чотири прямі ніжки мають хрестоподібне з’єднання, що і складає основу для рівного сидіння. Форма сидіння трапецієвидна з м’якими згладженими кутами. Збільшена площа сидіння підвищує рівень комфорту під час відпочинку. Акуратна спинка представляє собою широку панель, що своїми вигинами повторює контури сидіння.

Стілець Еліот Д виконується з комбінованих матеріалів — ніжки з буку поєднуються із дубовим сидінням та спинкою. Ніжки покриваються емаллю, а сидіння маслом. Стильний дизайн дозволяє гармонійно вписати стілець у інтер’єр приватного будинку, охайної квартири або велелюдного ресторану.

Характеристики
Висота 810
Ширина 480
Довжина 520
Висота сидіння 460

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.