Стілець "ЕЛІОТ"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стілець "ЕЛІОТ"
1 940,00 ₴
Характеристики
Висота:
810
Ширина:
480
Висота сидіння:
470
Довжина:
520
Опис
Оплата та доставка

Стілець Еліот — стильне мінімалістичне доповнення до будь-якого інтер’єру. Основу стільця складає перехресне з’єднання, на якому розміщене м’яке сидіння. Прямі ніжки переходять у високу відхилену спинку. Сама ж конструкція спинки — неширока панель із зручним вигином. Така конструкція дозволяє зручно розміститись на широкому сидінні и розслабитись відкинувшись на спинку. А тому стілець Еліот варто розмістити у обідній кімнаті, де родина проводить спільні вечори, або у затишній кав’ярні, де можна відпочити за горнятком кави, та в інших приміщеннях, де важливий комфорт у сучасному стильному обрамленні.

Стілець Еліот виконаний з буку або дубу, покритих емаллю. Колір тканини та фактура для м’якого сидіння обираються із широкого асортименту, який запропонують наші менеджери під час замовлення.

Характеристики
Висота 810
Ширина 480
Довжина 520
Висота сидіння 470

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.