Стілець "ФОРТЕ 04"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Chair "FORTE 04"
3 240,00 ₴
Характеристики
Висота:
840
Ширина:
520
Висота сидіння:
470
Довжина:
560
Опис
Оплата та доставка

Стілець Форте 04 виглядає стримано та стильно, тому прекрасно пасуватиме оформленню сучасної вітальні, робочого кабінету чи невеликого залу ресторану. Але якщо з широкого асортименту тканин обрати нетипову палітру чи фактуру, то стілець впишеться в інтер’єр кімнати відпочинку та інші приміщення. Перевагою моделі, окрім її універсального дизайну, є зручність.

Основу стільця Форте 04 складають чотири прямі ніжки, розташовані під кутом до сидіння. Висока спинка повторює вигин сидіння та має акуратні виступи-бильця з боків. Тканину для м’якого сидіння можна обрати з широкого асортименту матеріалів, запропонованого нашими менеджерами. За бажання тканину можна комбінувати, а сидіння оздобити декоративним кантом.

Характеристики
Висота 840
Ширина 520
Довжина 560
Висота сидіння 470

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.