Стілець "ЛУКА БАРНИЙ"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стілець "ЛУКА БАРНИЙ"
2 290,00 ₴
Характеристики
Висота:
1130
Ширина:
420
Висота сидіння:
850
Довжина:
520
Опис
Оплата та доставка

Стілець Лука Барний — це гармонійне поєднання простоти оформлення у стилі контемпорарі та мінімалістичного дизайну стилю лофт. Високі прямокутні ніжки складають основу для сидіння зі спинкою середньої висоти. Конструкція передбачає дерев’яні перетинки по периметру стільця, на такі підставки зручно стави ноги, відпочиваючі в барі. Унікальний дизайн стільця дозволяє розмістити його як у затишній кухні з високим столом, так і в популярному закладі.

Ніжки стільця Лука Барний виконані з буку та покриті емаллю. Тканина обирається із широкого асортименту під час обговорення замовлення з менеджерами. За необхідності висоту ніжок можна зменшити.

Характеристики
Висота 1130
Ширина 420
Довжина 520
Висота сидіння 850

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.