Стілець "ОСТІН" з гудзиками

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Chair "OSTIN" with buttons
3 080,00 ₴
Характеристики
Висота:
840
Ширина:
550
Висота сидіння:
440
Довжина:
630
Опис
Оплата та доставка

Стілець Остін з ґудзиками — сучасне прочитання класики. Мінімалістичні ніжки поєднуються з сидінням, що зовні нагадує витончене крісло. Відпочивати на такому стільці можна неймовірно довго. Тому Остін з ґудзиками пасуватиме у вітальні, робочому кабінеті, але й окремій залі ресторану або закладу відпочинку.

Основу стільця складають чотири квадратні ніжки, що розташовані вертикально прямо. Розширене сидіння доповнюється спинкою середньої висоти та зручними бильцями. Сидіння обтягується тканиною, що найкращим чином пасуватиме до вашого інтер’єру, адже на вибір великий каталог відтінків, принтів та фактур. Спинка стільця додатково декорується меблевими ґудзиками в тон обраному матеріалу.

Характеристики
Висота 840
Ширина 550
Довжина 630
Висота сидіння 440

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.