Стілець "САН-МАРІНО"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стілець "САН-МАРІНО"
1 920,00 ₴
Характеристики
Висота:
1020
Ширина:
450
Висота сидіння:
470
Довжина:
540
Опис
Оплата та доставка

Стілець Сан-Маріно стане окрасою вашої кухні, обідньої зали або літньої тераси ресторану. Стійка конструкція з високою спинкою виглядає легкою та ажурною, тому не обтяжуватиме жоден інтер’єр, а лише додасть унікальності.

Основу стільця складають чотири квадратні ніжки, на які встановлюється широке сидіння. Задні ніжки переходять у високу спинку, яка декоруються неширокими, але частими перилами. Ніжки та спинки виконані з буку та покриті емаллю. М’яке сидіння обтягується тканиною, колір та фактуру тканин ви обираєте самостійно під власний інтер’єр із широкого асортименту матеріалів, запропонованого менеджерами. За бажання стілець Сан-Маріно можна зробити з твердим сидінням.

Характеристики
Висота 1020
Ширина 450
Довжина 540
Висота сидіння 470

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.