Стілець "САН-РЕМО"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стілець "САН-РЕМО"
2 020,00 ₴
Характеристики
Висота:
1020
Ширина:
450
Висота сидіння:
470
Довжина:
540
Опис
Оплата та доставка

Стілець Сан-Ремо виглядає акуратно та повітряно, тому модель прекрасно впишеться у інтер’єр світлої обідньої кімнати, відкритої тераси ресторану або затишної вітальні у стилі Прованс. Лаконічні лінії та стримані акценти не забиратимуть увагу від інтер’єру, а підкреслюють його. Конструкція та акуратний дизайн дозволяють просто насолодитись відпочинком на стільці. Основу конструкції складають чотири квадратні ніжки, задні з яких переходять у високу спинку із анатомічним вигином. Спинка доповнена трьома перилами. Сидіння має трапецієвидну форму, у якій згладжені кути.

Ніжки стільця Сан-Ремо виконані з буку, покритого емаллю. Сидіння обтягнуте тканиною, колір та фактуру якої ви обираєте самостійно з найповнішого каталогу, що запропонують наші менеджери. За бажанням сидіння стільця можна виконати твердим.

Характеристики
Висота 1020
Ширина 450
Довжина 540
Висота сидіння 470

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.