Стілець "САНРА Д"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стілець "САНРА Д"
1 810,00 ₴
Характеристики
Висота:
930
Ширина:
420
Висота сидіння:
440
Довжина:
520
Опис
Оплата та доставка

Стілець Санра Д представляє собою стійку та зручну для відпочинку модель. Основу складають чотири прямі ніжки. Задні ніжки формують високу спинку, що додатково декорується тонкими перилами. Ніжки та спинка виконуються з буку та покриваються емаллю. Сидіння повністю повторює контури основи, сформованої ніжками, та не виходить за її межі. Сидіння виконується з дубу та покривається маслом.

Поєднання різних матеріалів не тільки робить стілець Санра Д стійким та зручним, але й додає стилістичної індивідуальності. Така модель гармонійно впишеться у інтер’єр невеликого кафе, літньої тераси ресторану, домашньої тераси або просторої кухні.

Характеристики
Висота 930
Ширина 420
Довжина 520
Висота сидіння 440

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.