Стілець "СІРІУС"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стілець "СІРІУС"
3 980,00 ₴
Характеристики
Висота:
830
Ширина:
630
Висота сидіння:
470
Довжина:
610
Опис
Оплата та доставка

Стілець Сіріус представляє собою елегантну модель з широким сидінням та зручною спинкою, що переходить у високі бильця. Така конструкція дозволяє розміститись у кріслі максимально зручно та відпочити. Для того, щоб конструкція не виглядала масивною, сидіння монтується на чотири мінімалістичні ніжки з легким вигином. Ніжки стільця виконуються з буку та покриваються емаллю. Для стільця Сіріус можна скомбінувати дві тканини, створюючи унікальну модель під особистий інтер’єр.

Завдяки стриманому дизайну та підвищеному комфорту стілець Сіріус легко впишеться у інтер’єр кімнати відпочинку, затишного ресторану або власного кабінету.

Характеристики
Висота 830
Ширина 630
Довжина 610
Висота сидіння 470

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.