Стілець "ЖАКО"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стілець "ЖАКО"
3 940,00 ₴
Характеристики
Висота:
920
Ширина:
530
Висота сидіння:
470
Довжина:
620
Опис
Оплата та доставка

Стілець Жако — зручний, стійкий та в той же час надзвичайно акуратний. Передні прямі ніжки доповнюються із вигнутими задніми, завдяки чому посилюється стійкість усієї конструкції. Сидіння поєднується з високою спинкою, а завдяки акуратній обтяжці створює враження єдиної системи. Зручності додає м’який перехід від спинки до сидіння, що формує невеличкі бічні стінки.

Ніжки стільця Жако виконуються з буку та покриваються емаллю. Матеріал для м’якого сидіння та спинки обирається з широкого асортименту. Під час обговорення наші менеджери допоможуть визначитись з кольором та фактурою тканини. Залежно від обраного декору такий стілець пасуватиме в інтер’єрі  як робочого кабінету, так і дитячої кімнати, як затишного ресторану, так і велелюдного кафе.

Характеристики
Висота 920
Ширина 530
Довжина 620
Висота сидіння 470

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.