Стати партнером

Асортимент

Фірма Меблі Карпат - виробник та постачальник широкого асортименту меблів, що з успіхом реалізуються на ринку України та Європи понад 10 років.

Основний напрям діяльності та конкурентна перевага фірми на ринку - це робота з індивідуальними замовленнями клієнтів та розробка дизайнерських рішень для оселі, готелів, ресторанів і кав'ярень.

Фірма Меблі Карпат виготовляє меблі з натурального дерева класичного дизайну та сучасного стилю. Розроблені дизайнерами нашої формі моделі меблів - вже стали класикою! Також ми завжди працюємо над розробкою та випуском новинок.

Цінова політика фірми

Для кожного партнера ми надаємо пропозицію, щодо співпраці, яка включає взаємовигідні ціни і умови оплати. Це сприяє вибудувати довгострокові та взаємовигідні партнерські відносини. Ціновий діапазон торгової марки дасть змогу задовольнити будь які потреби кінцевого клієнта.

Підтримка

Кваліфіковані менеджери ТМ Меблі Карпат допоможуть в навчанні персоналу, оформленні виставки салонного залу та в вирішенні поточних питань та звернень.

Фірма Меблі Карпат завжди готова до обговорення та ефективного вирішення всіх питань, що стосується нашої з Вами співпраці! Визнання та довіра партнерів і клієнтів дуже важлива для нас! Ми завжди прагнемо до побудови успішних партнерських взаємин та виконуємо свої зобов'язання!

Заповніть форму