Стілець "ФОРТЕ 02"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стілець "ФОРТЕ 02"
2 690,00 ₴
Характеристики
Висота:
840
Ширина:
520
Висота сидіння:
470
Довжина:
560
Опис
Оплата та доставка

Простий у своєму дизайні та неймовірно зручний у використанні стілець Форте 02 стане улюбленцем вашої кімнати. Широке сидіння доповнюється чашеподібною спинкою. Такий вигин дозволяє розміститись на стільці максимально розслабившись. Стійкості конструкції додають чотири прямі ніжки, що розташовані під кутом по відношенню до сидіння.

Ніжки стільця Форте 02 виконуються із буку, та за бажання можуть бути точеними. Колір та фактуру м’якої частини можна обрати з широкого асортименту матеріалів під час обговорення замовлення з нашими менеджерами. Для стільця Форте 02 існує можливість комбінувати різні тканини та доповнити кантом на сидінні.

Характеристики
Висота 840
Ширина 520
Довжина 560
Висота сидіння 470

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.