Стілець "ПОРТО"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Сhair "PORTO"
3 930,00 ₴
Характеристики
Висота:
900
Глибина:
540
Ширина:
500
Висота сидіння:
470
Опис
Оплата та доставка
Відгуки

Стілець Порто стане ідеальним доповненням як класичного, так і сучасного інтер’єру. У типовому виконанні стілець має прямі квадратні ніжки, розташовані під кутом до основи, трапецієвидне сидіння та високу спинку. Сидіння та спинку обтягнуті однотонним матеріалом. Однак за бажання стілець можна виконати з точеними ніжками, а колір та фактуру тканини обрати з широкого асортименту, запропонованого менеджерами. Ніжки стільця Порто виконуються з буку або дубу та покриваються лаком з бейцом, емаллю або олією.

Елегантний стілець Порто прекрасно впишеться в дизайн як розкішного ресторану, бенкетної зали, так і домашньої вітальні.

Характеристики
Висота 900
Глибина 540
Ширина 500
Висота сидіння 470

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.

Написати відгук