Стіл дерев'яний "ВЕРКЕ"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
In stock
SKU
"ВЕРКЕ" прямокутний
As low as ₴6,000.00
From 6000
Price according to selected parameters
As low as ₴6,000.00
Description
Payment and delivery

Дерев’яний стіл Верке — сучасна інтерпретація стильної функціональності. Лаконічний дизайн робить стіл універсальним та підходящим для інтер’єрів як заміського будинку, так і велелюдного ресторану, популярного кафе. Основу конструкції складають чотири трапецієвидні ніжки, розташовані під кутом до стільниці. Стільниця ненабагато виходить за межі основи.

Стіл виконується як нерозкладним, так і розкладним. Конструкція розкладної стільниці дозволяє швидко та надійно монтувати додаткову частину. Під час замовлення можна також обрати матеріал, з якого виконуватиметься виріб, та покриття. Стіл Верке створюється повністю з буку, повністю з дубу або стільниця та додаткова частина з дубу, а ніжки з буку. Відповідно до виду деревини обирається покриття — маслом або емаллю з тонуванням.

Покриття:

  • Столи, виготовлені з бука, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, лак+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з дуба, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з комбінації матеріалів дуб+бук, покриваються за наступною схемою: стільниця та вставка (дуб) - прозорою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль; ноги (бук) – емаль, лак+тон.

Терміни виготовлення:

Стандартний термін виготовлення меблів 15-45 робочих днів в залежності від складності виробів.

Гарантія:

На вироби надається гарантія 18 місяців з моменту продажу меблів у разі дотримання умов зберігання та правил експлуатації виробів.

test