Стілець "ФОРТЕ 01"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Chair "FORTE 01"
3 650,00 ₴
Характеристики
Висота:
840
Глибина:
550
Ширина:
500
Висота сидіння:
470
Опис
Оплата та доставка
Відгуки

Лаконічний дизайн стільця Форте 01 робить модель ідеальним стилістичним рішенням. Такий стілець прекрасно пасуватиме до сучасних інтер’єрів обідньої зали, вітальні та навіть робочого кабінету, і звичайно, гармонійно виглядатиме у залі велелюдного кафе.

Основу конструкції складають чотири прямокутні ніжки з буку, що розташовані під кутом до сидіння. Така система підвищує стійкість моделі. Широке сидіння доповнюється спинкою зі зручним вигином. Дизайн спинки передбачає виріз аркою, що полегшує візуальне сприйняття та додає моделі сучасних акцентів. Ніжки стільця за бажання можна зробити точеними, а також обрати комбінацію тканин та доповнити сидіння кантом.

Характеристики
Висота 840
Глибина 550
Ширина 500
Висота сидіння 470

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.

Написати відгук