Стілець "ФОРТЕ 03"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Стілець "ФОРТЕ 03"
2 690,00 ₴
Характеристики
Висота:
840
Ширина:
520
Висота сидіння:
470
Довжина:
560
Опис
Оплата та доставка

Стілець Форте 03 — стильне рішення вашого інтер’єру. Сучасний дизайн у поєднанні з функціональністю дозволяє розмістити такий стілець у затишній вітальні, сучасному кабінеті, великий кухні і навіть затишній кав’ярні.

Основу стільця складають прямі ніжки, виконані з буку та розташовані під кутом по відношенню до м’якого сидіння. Справжньою окрасою моделі з впевненістю можна назвати спинку. Спинка має вигин, що підвищує зручність стільця, а також акуратні декоративні бильця и проріз аркою. Колір та фактуру тканини для сидіння та спинки можна обрати із широкого асортименту матеріалів. Для даної моделі є можливість комбінувати різні тканини та оздобити сидіння декоративним кантом.

Характеристики
Висота 840
Ширина 520
Довжина 560
Висота сидіння 470

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.