Стілець "ЛУКА"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Сhair "LUKA"
2 840,00 ₴
Характеристики
Висота:
960
Глибина:
600
Ширина:
460
Висота сидіння:
470
Опис
Оплата та доставка
Відгуки

Стілець Лука — класичний приклад дизайну в стилі модерн. За допомогою простих ліній створюється мінімалістична і водночас гармонійна модель. Сидіння має трапецієвидну форму та розширяється до зовнішньої частини. Висока спинка розташована під кутом до сидіння, тому зручно розмістившись, на стільці можна повноцінно відпочити.

Прямі ніжки виконані з буку або дуба та розташовані передні прямо, а задні під кутом для кращої стійкості. Матеріал для сидіння та спинки обирається за кольором та фактурою з каталогу, запропонованого менеджерами. Для стільця Лука є можливість виконання з втяжкою у техніці «Капітоне» та декоруванням цвяховою стрічкою.

 

Характеристики
Висота 960
Глибина 600
Ширина 460
Висота сидіння 470

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.

Написати відгук