Стіл дерев'яний "ФРАНКФУРТ ЕКО"

Деталі узгоджуйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
"ФРАНКФУРТ ЕКО"
від 8 100,00 ₴
Від 8100
Ціна згідно обраних параметрів
від 8 100,00 ₴
Опис
Оплата та доставка

Стіл дерев’яний Франкфурт Еко зачаровує своє компактністю та універсальним дизайном. Квадратні прямі ніжки доповнюються прямокутною стільницею, що покриває основу в рівень, не виступаючи за її межі. Під час обговорення замовлення можна обрати як ширину столу, так і її довжину. Вузька стільниця додатково може обладуватись розсувною конструкцією. Додаткова частина монтується не в центрі столу, а збоку.

Стіл Франкфурт Еко повністю виконується з дубу або буку. Можна замовити комбінацію двох матеріалів — ніжки з буку, а стільницю з дубу, поєднуючи відповідно і покриття різних видів деревини. Мінімалістичний дизайн та компактна конструкція дозволяють вписати стіл у інтер’єр як домашньої кухні, так і велелюдної тераси.

Покриття:

  • Столи, виготовлені з бука, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, лак+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з дуба, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з комбінації матеріалів дуб+бук, покриваються за наступною схемою: стільниця та вставка (дуб) - прозою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль; ноги (бук) – емаль, лак+тон.

Терміни виготовлення:

Стандартний термін виготовлення меблів 15-45 робочих днів в залежності від складності виробів.

Гарантія:                               

На вироби надається гарантія 18 місяців з моменту продажу меблів у разі дотримання умов зберігання та правил експлуатації виробів.

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.