Стіл дерев'яний "ВЕРКЕ" круглий

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Wooden table "VERKE" round
від 5 770,00 ₴
Від 5770
Ціна згідно обраних параметрів
від 5 770,00 ₴
Опис
Оплата та доставка

Дерев’яний стіл Верке круглий — елегантне рішення для сучасного інтер’єру в стилі прованс, еко, контемпорарі, а за відповідного покриття навіть у мінімалістичних дизайнах. Такий стіл гармонійно пасуватиме і в затишному кафе, і в велелюдному ресторані, а в домашній кухні стане окрасою.

Прямі ніжки мають трапецієвидну форму з широкою основою ближче до стільниці. Поступове звуження ніжки донизу створює ефект легкості в інтер’єрі. Кругла стільниця може розкладатися, перетворюючи стіл у овальний, або виконуватися з цільного масиву дубу або буку. Лаконічний дизайн довершується покриттям маслом або емаллю з тоном.

Покриття:

  • Столи, виготовлені з бука, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, лак+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з дуба, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з комбінації матеріалів дуб+бук, покриваються за наступною схемою: стільниця та вставка (дуб) - прозою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль; ноги (бук) – емаль, лак+тон.

Терміни виготовлення:

Стандартний термін виготовлення меблів 15-45 робочих днів в залежності від складності виробів.

Гарантія:

На вироби надається гарантія 18 місяців з моменту продажу меблів у разі дотримання умов зберігання та правил експлуатації виробів.  

Примітки:

Ціни на вироби вказані в покритті бейц+лак, БЕЗ ВРАХУВАННЯ ПАТИНИ

Ціна виробів в кольорах БІЛА ЕМАЛЬ, 9001,  СЛОНОВА КІСТКА,  2500 N, 2010 B,  1019, 7000 N, 7016 розраховується за формулою ЦІНА ПРАЙСУ+10%

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.