Стіл дерев'яний "ВЕРКЕ"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
"VERKE"rectangular
від 8 340,00 ₴
Від 8340
Ціна згідно обраних параметрів
від 8 340,00 ₴
Опис
Оплата та доставка
Відгуки

Дерев’яний стіл Верке — сучасна інтерпретація стильної функціональності. Лаконічний дизайн робить стіл універсальним та підходящим для інтер’єрів як заміського будинку, так і велелюдного ресторану, популярного кафе. Основу конструкції складають чотири трапецієвидні ніжки, розташовані під кутом до стільниці. Стільниця ненабагато виходить за межі основи.

Стіл виконується як нерозкладним, так і розкладним. Конструкція розкладної стільниці дозволяє швидко та надійно монтувати додаткову частину. Під час замовлення можна також обрати матеріал, з якого виконуватиметься виріб, та покриття. Стіл Верке створюється повністю з буку, повністю з дубу або стільниця та додаткова частина з дубу, а ніжки з буку. Відповідно до виду деревини обирається покриття — маслом або емаллю з тонуванням.

Покриття:

  • Столи, виготовлені з бука, покриваються прозою олією, прозорим лаком, лак+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з дуба, покриваються прозою олією, прозорим лаком, олія+тон.
  • Столи, виготовлені з комбінації матеріалів дуб+бук, покриваються за наступною схемою: стільниця та вставка (дуб) - прозорою олією, прозорим лаком, олія+тон; ноги (бук) – емаль, лак+тон.

Терміни виготовлення:

Стандартний термін виготовлення меблів 15-45 робочих днів в залежності від складності виробів.

Гарантія:

На вироби надається гарантія 18 місяців з моменту продажу меблів у разі дотримання умов зберігання та правил експлуатації виробів.

Примітки:

Ціни на букові вироби вказані в покритті бейц+лак.

Ціни на дубові вироби вказані в покритті олія.

Ціна виробів в кольорах БІЛА ЕМАЛЬ, 9001, 2500N, 7000N, 7016 розраховується за формулою ЦІНА ПРАЙСУ+10%

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.

Написати відгук