Стіл дерев'яний "ФРАНКФУРТ"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
"ФРАНКФУРТ"
від 10 270,00 ₴
Від 10270
Ціна згідно обраних параметрів
від 10 270,00 ₴
Опис
Оплата та доставка

Стіл дерев’яний Франкфурт у своєму дизайні поєднує функціональність, зручність та стиль. За бажання стіл може комплектуватись розкладною системою, що дозволить збільшити площу широкої стільниці. Стійкість конструкції зберігатимуть прямі квадратні ніжки. Стільниця повністю накриває основу столу, але не виходить за її межі, завдяки чому модель виглядає стримано та актуально мінімалістичному сьогоденню.

Виконаний з натуральної деревини дубу або буку стіл, ідеально впишеться в інтер’єр просторої вітальні заміського будинку, світлої кухні, бенкетного залу ресторану чи широкої тераси. 

Покриття:

  • Столи, виготовлені з бука, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, лак+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з дуба, покриваються прозорою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль.
  • Столи, виготовлені з комбінації матеріалів дуб+бук, покриваються за наступною схемою: стільниця та вставка (дуб) - прозою олією, прозорим лаком, олія+тон, емаль; ноги (бук) – емаль, лак+тон.

Терміни виготовлення:

Стандартний термін виготовлення меблів 15-45 робочих днів в залежності від складності виробів.

Гарантія:                               

На вироби надається гарантія 18 місяців з моменту продажу меблів у разі дотримання умов зберігання та правил експлуатації виробів.

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.