Стілець "ФОРТЕ БАРНИЙ"

Деталі уточнюйте у нашого менеджера!
В наявності
SKU
Chair "FORTE BAR"
5 200,00 ₴
Характеристики
Висота:
1170
Глибина:
590
Ширина:
520
Висота сидіння:
800
Довжина:
540
Опис
Оплата та доставка
Відгуки

Сучасний дизайн стільця Форте Барний робить модель ідеальним вибором для оновлення інтер’єру кухні з барним високим столом або новітнього ресторанного закладу.

Основу стільця складають чотири високі ніжки, що розширяються від низу та розташовані під кутом до сидіння. Ніжки з’єднані Н-подібною перетинкою та виконані з буку. За бажання матеріалом для основи може стати дуб. Широке сидіння має прямокутну форму із заокругленими кутами. Стілець Форте Барний — одна з небагатьох барних моделей, які обладнані високою зручною спинкою. В той же час конструкція виглядає витонченою та легкою, оскільки спинка має аркоподібну форму. Матеріал для сидіння та спинки обирається з широкого асортименту, запропонованого менеджерами під час обговорення замовлення. Висота стільця може бути змінена під індивідуальні розміри барної стійки.

Характеристики
Висота 1170
Глибина 590
Ширина 520
Довжина 540
Висота сидіння 800

Після узгодження всіх деталей замовлення оформляється договір, бланк замовлення та виписується рахунок для внесення попередньої оплати в розмірі 50% від суми замовлення.

Ми здійснюємо доставку по Львову та Львівській області згідно тарифів. У цьому випадку доплата за товар здійснюється наступним чином: у готівковій формі – при отриманні товару, у безготівковій – за 3 дні до доставки.

Можливий самовивіз товару з фірмових магазинів у м. Львів.

Доставку в інші міста здійснюємо службою доставки згідно їх тарифів після повної оплати замовлення.

Написати відгук